УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Бойкот ЧС-2018: з Кремля долинула чергова порція маячні

02/04/2018
Бойкот ЧС-2018: з Кремля долинула чергова порція маячні

У Росії незадоволені рішенням деяких держав

Дипломатичний бойкот чемпіонату світу з футболу 2018 року з боку ряду країн викликав у Росії справжню істерику. Офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова практично не добирала слів, опустившись до образи західних колег.

"Це їх просто блакитна мрія, це головна мета. Ось, у мене таке враження, що ви знаєте, як у нас російський вираз є, хоч трава не рости, от просто, що тільки б прибрати цей чемпіонат світу з футболу з Росії. Всі методи хороші, все фокусується тільки на цей футбольний м'яч, який, не дай Бог, все-таки торкнеться російського футбольного поля. Це ж просто якийсь абсурд абсурдів!" – заявила дипломат в ефірі "П'ятого каналу".

Нагадаємо, голова комітету Держдуми Росії з фізичної культури і спорту Михайло Дегтярьов прокоментував рішення Ісландії бойкотувати чемпіонат світу на дипломатичному рівні.

Російський чиновник опустився до образ іншої країни.

"Бойкот чемпіонату світу в Росії з боку чиновників Ісландії не має ніякого відношення до розслідування справи про отруєння Сергія Скрипаля та його доньки. Ісландія стала заручником або, як то кажуть, витратним матеріалом в низці політичних провокацій та інтриг з боку Англії і США. На жаль, Країна льодів не володіє достатнім суверенітетом, щоб приймати незалежні рішення і керуватися своїми національними інтересами", – цитують Дегтярьова російські ЗМІ.

Зазначимо, представник Держдуми пригадав у заяві США. Збірна цієї країни не зіграє на ЧС-2018.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Ісландії Гудлаугур Тор Тордарсон повідомив, що його країна оголосила дипломатичний бойкот чемпіонату світу з футболу у Росії.

"Із солідарності з Великою Британією з приводу хімічної атаки у Солсбері Ісландія робить дипломатичні заходи проти Росії. Двосторонній діалог з Росією на вищому рівні припинений. Представники уряду Ісландії не відвідають чемпіонат світу. Ми закликаємо Росію сприяти розслідуванню Організації по забороні хімічної зброї", – написав Тордарсон у Twitter.

Чемпіонат світу 2018 пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах Росії. Ісландія на груповому турнірі грати з Аргентиною, Хорватією та Нігерією.

Раніше прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей офіційно оголосила дипломатичний бойкот ЧС-2018. Крім того, голова МЗС Сполученого Королівства Борис Джонсон повідомив, що збірна Англії може не полетіти до Росії, якщо зв'язок між отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та Кремлем буде доведений.