УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Бойкот Кубку світу з біатлону: відомий скандаліст з Росії влаштував істерику

13/03/2018
Бойкот Кубку світу з біатлону: відомий скандаліст з Росії влаштував істерику

За словами російського коментатора, нехай українці далі волають і смердять

У вівторок, 13 березня, Україна оголосила про бойкот заключного етапу Кубка світу з біатлону в Тюмені. Це викликало істерику у російського коментатора Дмитра Губернієва.

Скандальний журналіст принизливо висловився про таке рішення нашої команди.

"Збірна України з біатлону бойкотує етап в Тюмені! Шкода, безумці при владі в цій країні все ж дотиснули адекватне керівництво українського біатлону! Гарна команда, відмінні тренери, сильний керівник Володя Бринзак – ми давно дружимо, але… уви і ах!

Ми завжди раді бачити українських спортсменів в Росії! Знаю, як біатлоністи України люблять Тюмень і Ханти… А безумці… нехай далі волають і смердять", – написав Губернієв в Instagram.

Відзначимо, що після Олімпіади-2018 у Пхьончхані жіноча збірна України висловила свою позицію щодо участі в етапі Кубка світу з біатлону в Тюмені. 
 
"Російський етап Кубку світу? Звичайно, братимемо в ньому участь. Чому ми повинні позбавляти себе змагань? У нас навіть не обговорювалося, щоб не поїхати до Тюмені. Бували там не раз, і жодних проблем у нас не виникало. Впевнені, не виникне і на Кубку світу", – цитує біатлоністок російський журналіст, який зустрів українок в аеропорту Сеула.

Нагадаємо, перед цим збірна України з біатлону стала однією з дев'яти команд, які подали заявки на участь в етапі Кубка світу в Тюмені.

Російський етап Кубка світу з біатлону має відбутися з 22 по 25 березня.