УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

До бойкоту ЧС-2018 можуть приєднатися ще дві країни

21/03/2018
До бойкоту ЧС-2018 можуть приєднатися ще дві країни

До бойкоту Чемпіонату світу з футболу, який в цьому році відбудеться в Російській Федерації, можуть приєднатися дві країни

Про це повідомляють журналісти з посиланням на міністерства закордонних справ цих країн.

Так, дипломати МЗС Швеції уточнили, що питання бойкоту ЧС-2018 винесено на розгляд першими особами уряду.

У той же час дипломати Данії підкреслили, що дане питання зараз знаходиться в процесі розгляду, проте остаточного рішення поки немає.

Нагадаємо, Ісландія може приєднатися до бойкоту, якщо його оголосить Великобританія. Раніше британський прем’єр-міністр Тереза ​​Мей повідомила, що уряд країни розгляне питання про можливий бойкот чемпіонату світу-2018 чиновниками та іншими офіційними представниками в якості одного з можливих заходів по відношенню до Росії в справі з отруєнням колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля.

Нагадаємо також, що президент Польщі Анджей Дуда заявив про своє рішення з приводу участі країни в церемонії відкриття чемпіонату світу з футболу в Росії. «Вчора президент прийняв рішення, що він не буде представляти Польщу на чемпіонаті світу в Росії», – заявив керівник канцелярії глави держави Кшиштоф Щерскій.

Як писали раніше, президент України Петро Порошенко заявив, що західні країни повинні посилити санкції проти Російської Федерації і бойкотувати Чемпіонат світу з футболу, який пройде там з 14 червня по 15 липня.