УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Божественно красиво”: Фехтувальниця Ольга Харлан показала звабливе фото на березі моря

23/08/2018
“Божественно красиво”: Фехтувальниця Ольга Харлан показала звабливе фото на березі моря

Ольга Харлан на сьогоднішній день активно завойовує славу не тільки найвідомішої української фехтувальниці, а й напевно, найгарячішої спортсменки.
Олю часто запрошують стати моделею для відомих чоловічих глянців чи відвертих фотосесій, а вона з радістю погоджується, адже вважає, що вона в хорошій формі і якщо запрошують, то чому би і ні.

Та гарячі світлини Ольги сьогодні можна побачити не тільки в відомих журналах, а й на її особистій сторінці в Інстаграм, де спортсменка часто ділиться з прихильниками своїми знімками. Нині Харлан, як і багато відомих особистостей відправилась гріти свої кісточки на сонечко у теплі країни, щоб набратися сил перед новим важким сезоном. Світлини з відпочинку красуня опублікувала на свої сторінці, потішивши шанувальників гарячим фото. Фехтувальниця повстала на фото лежачи на березі у білому купальнику і продемонструвала всім свої підтягнуті спортивні сідниці та оксамитову засмагу.

Такий літній знімок одразу викликав захоплення підписників і вони стали усіляко коментувати публікацію: "Ого красиво", "Яке ж в тебе гарне… море", "Гарний ВИД)))І море 🌊 таке чисте 😆😆", "Виходь за мене", "Божественно красиво )) ", – коментували шанувальники Ольги.

Нагадаємо, що в липні Ольга Харлан стала переможницею Кубка світу-2018. У загальному заліку вона випередила росіянку Софію Велику і Анну Мартон з Угорщини. Для українки це третій тріумф на Кубку світу. У 2013 і 2014 роках вона також ставала найкращою в загальному заліку.

 

 

 

Enjoying the moment, enjoying the life🏝☀️😌 #holidays #happy #fun #summer #croatia #pula

Публикация от Kharlan Olga (@olgakharlan)