УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Дефіцит всього цих 4 продуктів провокує головний біль. Якби я знав про це раніше!

17/06/2016
Дефіцит всього цих 4 продуктів провокує головний біль. Якби я знав про це раніше!

Головні болі – супутники багатьох захворювань. Але є один вид головного болю, нестерпного і виснажливою. Це мігрень. Вона знайома кожному 6-му жителю планети. Як правило, біль при мігрені локалізується в одній півкулі головного мозку. Найчастіше мігрень спостерігається у людей емоційних, зі зниженою стійкістю до стресів.

Причини головного болю

Схильність до мігрені обумовлена ​​спадковістю, статтю (жінки схильні до неї більше), неправильним способом життя, психоемоційним фоном. Також має значення вік: лікарі спостерігають мігрені частіше у молодих людей, починаючи з підліткового віку, а до старості хвороба згасає.

Харчування відіграє величезну роль у виникненні нападів мігрені. Доведено, що дефіцит ряду елементів в організмі здатний провокувати сильні головні болі в 4 рази частіше. «Так Просто!» Виділив 4 групи речовин, нестача яких сприяє виникненню мігрені.

Дефіцит цих речовин веде до головного болю

    Фолієва кислота і вітамін В12

a1c26343790ea4afac6069e9bb1f95a8

    Люди, у яких не вистачає цих речовин, схильні до надмірної дратівливості і неуважності. Також вони більше схильні до стресів. Цікаво, що часто ми намагаємося полегшити головний біль препаратами, в складі яких присутній аспірин. А ця речовина якраз знижує вміст в організмі фолієвої кислоти і вітаміну В12.

    Шпинат – чемпіон за змістом фолієвої кислоти, також нею багаті брокколі, спаржа, авокадо, буряк, морква, гарбуз. Вітамін В12 в достатку міститься в курячих яйцях.

    овочі і морепродукти

a311b5af82e53a52fdedda9cba222701

    Дефіцит міді і заліза в більшій мірі властивий жінкам і веде прямою дорогою до анемії, гіпотонії, мігрені і пригніченого стану. Багаті міддю квасоля, горіхи, козячий сир, авокадо … А вживаючи регулярно зелень, листя салату, насіння, кунжут, печінку і морську капусту, заповниш запаси заліза.

    вітамін В6

cd615a6e9f4052b9b687d6c035d31fd6

    Дефіцит вітаміну В6 (піридоксину) – один з основних чинників виникнення судинних захворювань. Його багато в квасолі, печінці, свіжих овочах, а також злакових. Налягай на ці продукти, якщо хочеш зберегти здоров'я мозку, нервів, серця і судин.

    вітамін D

34c124442f93234e2e06c1d17cd969d9


    Вітамін D природним шляхом виробляється в нашому тілі під сонячними променями. А в зимовий час його можна отримати з їжі. Яйця, боби, печінка, морепродукти, молочні продукти рясніють цим важливим елементом обміну речовин.

Повноцінне харчування, заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі здатні істотно знизити частоту і інтенсивність мігреней. А зняти стрес і заспокоїтися допоможе ароматерамія.