УКР
App for android App for apple

Брат відомого українського боксера служить в Росії. Опубліковані фото

25/07/2018
Брат відомого українського боксера служить в Росії. Опубліковані фото

Український володар пояса WBO European Олег Малиновський (23-0, 7 КО) зробив фото зі своїм братом Максимом Поліщуком, якого призвали до російської армії. Боксер поділився знімком в своєму Instagram.

«По дорозі додому побачив брата. Доброї служби, брат», – написав боксер з Києва.

У коментарях під записом Малиновський додав, що його родич Максим Поліщук перебуває на строковій службі в російській армії, оскільки народився і живе в Росії.

Малиновський був на поєдинку Усик – Гассіев в Москві і заїхав до брата по дорозі додому.

Раніше повідомлялося про перемогу Малиновського в бою з колумбійцем. Рефері за наполяганням доктора зупинив бій після закінчення п'ятого раунду.

Володар титулу чемпіона Європи за версією WBO в напівлегкій вазі 30-річний Олег Малиновський (22-0, 6 КО) і 32-річний колумбієць Веллінгтон Оробьйо (19-3, 16 КО), зарядили неймовірний бій. Малиновський, який завжди веде в рингу шахову партію, намагаючись перебоксувати суперника, тут показав справжній мексіканстайл, з жорсткими ударами, чіпкими серіями і стараннями закінчити бій нокаутом. Веллінгтон показав себе хитрим бійцем, який вміло уникав неприємностей, нахиляючись вперед, використовуючи будь-який привід, щоб показати, що проти нього ведеться брудна боротьба.

Втім, ударна міць, яку Олег накопичував на голові і корпусі Оробьйо вже почала позначатися до кінця п'ятого раунду. Олег  закінчив би бій нокаутом, але розсічення лівої брови Веллінгтона змусила рефері Вадима Лавренцію, за наполяганням доктора Дехтярьова Юрія, зупинити бій, після закінчення п'ятого раунду.