УКР
App for android App for apple

Буде небезпечно: президент UFC в передчутті бою Мейвезер – Макгрегор

02/04/2018
Буде небезпечно: президент UFC в передчутті бою Мейвезер – Макгрегор

Флойду прогнозують найскладніший поєдинок в кар'єрі

Президент UFC Дана Уайт розповів про ймовірність проведення бою між Флойдом Мейвезером і Конором Макгрегором за правилами MMA.

На його думку, бій в октагоні стане найнебезпечнішим для Флойда в його кар'єрі.

"І я, і Флойд зацікавлені в його бою в ММА. Його першим суперником може стати Макгрегор. У всякому разі, Конор хотів би цього. Флойд, безумовно, талановитий, але навіть він не зможе стати майстром змішаних єдиноборств за два місяці.

Він майстерно захищається, але тільки на руках. У нього немає захисту від того, що хтось схопить його за ноги і повалить на голову. Найнебезпечніше для Мейвезера в бою з Макгрегором – це удари ногами, а не боротьба. Конор сильний боєць в партері, але Флойду потрібно думати про ногах, навряд чи до цього його хтось бив по голові або по ногах хай-кіками і лоу-кіками", – висловився Уайт.

Нагадаємо, екс-чемпіон світу в п'яти вагових категоріях Флойд Мейвезер (50-0, 27 КО) підтвердив інформацію про те, що приступив до тренувань, і розповів, коли дебютує в MMA.

"Я вже почав тренуватися в Майамі. Не по силової частини, а поки функціоналка, як пересуватися. Почав бігати… Думаю про те, щоб виступити в ММА, ймовірно, до кінця року. Не знаю поки, тут 50 на 50. Але тренуватися вже почав", – заявив Мейвезер.

Бій між Конором Макгрегором і Флойдом Мейвезером відбувся 26 серпня 2017 року на арені T-Mobile Arena у Лас-Вегасі. Цей поєдинок став дебютом в боксі для Макгрегора, і ювілейним – п'ятдесятим – в кар'єрі Мейвезера.

Цей бій став найкасовішим в історії боксу. Можливий бій в UFC за попередніми даними може дати ще більшу виручку, ніж їх боксерський поєдинок.