Чемпіонат Іспанії: Барселона з великими труднощами виграла у Хетафе

16/09/2017

Від п’ятниці до понеділка, 15-18 вересня, в іспанській Прімері будуть зіграні матчі четвертого туру.

Матч Ейбар – Леганес відкривав четвертий тур Прімери. Господарі обіграли пепінерос з мінімальним рахунком. Єдиний гол в матчі забив Гальвес на 53-й хвилині. Завдяки перемозі Ейбар піднявся на сьоме місце турнірної таблиці Прімери.

У суботу Леванте зіграв внічию в домашньому матчі з Валенсією. На гол форварда гостей Родріго, господарі відповіли своїм взяттям воріт у виконання Еніса Барді. Ця нічия дозволила обом командами зберегти свої безпрограшні серії на старті чемпіонату.

Зіграв свій поєдинок 4-го туру і поточний лідер чемпіонату Барселона. Синьо-гранатові на виїзді ледве не втратили очки в матчі з Хетафе. Після першого тайму вели в рахунку саме господарі, і тільки голи Луїса Суареса і новачка клубу Пауліньйо допомогли Барсі здобути перемогу в дуже складному поєдинку.