УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Чого хочуть чоловіки різного віку

18/05/2016
Чого хочуть чоловіки різного віку

Чоловіки дуже часто мучаться питанням «чого хочуть жінки». Однак питання «чого ж хочуть чоловіки» є не менш актуальним, і мучить прекрасну половину людства. Тим більше що пошук відповіді посилюється наявністю різних нюансів, які в залежності від віку чоловіка впливають на відповідь.
Щоб розібратися в даному питанні варто спочатку розділити чоловіків на вікові категорії. Адже в 30, 40 або 50 років чоловіки абсолютно різні, з різними бажаннями і потребами.

 

bi

 

Чоловік в 30 років
З точки зору психології, 30-річний вік є самим «тверезим» для чоловіка. У цьому віці головне, чого хочеться чоловікові – це стабільність. Саме в цьому віці найчастіше чоловіки закінчують з «розгульним життям» і замислюються про створення сім'ї. У 30 років при виборі кар'єра чи сім'я, чоловік вибере сім'ю. Однак, якщо «друга половинка» перестала цікавити чоловіка, він з легкістю «піде наліво». Щоб уникнути цього, ви, як жінка вашого кавалера не повинні «розслаблятися» після весілля. Настає ще більш відповідальний момент, ніж момент «окільцьовування». Необхідно зробити так, щоб ваш кавалер не захотів «гуляти».
Почніть змінювати своє життя на краще!

Чоловік в 40 років
Здавалося б, усього 10 років різниці, однак в сорокарічному віці психологія та поведінка чоловіка може різко змінитися. Саме до 40 років у чоловіків починається «криза», яку вони долають по-різному. Фахівці виділяють 4 моделі «кризи середнього віку чоловіків»:

1) У чоловіка виникає відчуття, що проти нього весь світ. Все руйнується, нічого не виходить і чоловік знаходиться в стані замішання. Чому так відбувається? Справа в тому, що в 40 років не всі встигають реалізувати свої можливості, і декому здається, що вони не відповідають вимогам, що пред'являються суспільством.

2) Чоловік з псевдо-розвитком. Це ситуація, коли зовні чоловік задоволений життям, робить вигляд, що життя вдалося, що він вже досяг всього, чого хотів. Однак насправді він відчуває себе загнаним в кут, і не знає, як впоратися зі своєю проблемою.

3) Чоловік, який «ображений на долю». Це людина, яка неодноразово був відхилена, яка не змогла знайти бажаної роботи або жінки і т.д. Такі чоловіки в 90% випадків не справляються з кризою сорока років.

4) Реалізував себе як чоловік. У нього все добре, він з усім справляється, досягає поставлених цілей, тому криза минула для нього непомітно. ЇЇ просто не було.
Крім цього, психологи кажуть, що абсолютно всі чоловіки в 40 років «тверднуть». Їм всім рекомендують бути з людьми м'якше.

У 40 років у чоловіків пропадає бажання «вибирати». Вони задовольняються тим, що мають і їм це подобається. Звикнувши до одного, навряд чи чоловік в 40 років захоче спробувати щось нове. Завдяки цьому, сім'я і друзі стають ближче і рідніше.

Жінкам необхідно уважно стежити за тим, що відбувається з чоловіком після 40. Справа в тому, що згідно зі статистикою це вік «чоловічих суїцидів». Адже чоловіки боятися відзначати 40-річчя. У них це асоціюється з «послесмертной сорокадневкой». Саме в цьому віці чоловіки починають серйозно замислюватися над тим, що вони встигли зробити в житті і чого досягли, внаслідок чого вони можуть впадати в депресію, результатом якої і може бути суїцид.

Дуже часто у віці 40-ка років чоловіки знаходять собі коханок. Справа в тому, що таким чином вони намагаються вийти з депресії. Якщо ваш чоловік вирішив в такому віці піти з дому – не тримайте його. Нехай йде. Скандалами ви нічого не зможете домогтися, а ймовірність того, що дуже скоро він повернеться висока. Адже не всі витримують тривалого життя з молодою коханкою, яка дуже скоро починає говорити про весілля, а дружина все-таки рідна і улюблена. Ось вони і повертаються.

Чоловік в 50 років
Як не дивно, найскладніше саме з 50-ти річним чоловіком. Вони «вередують», ображаються і вимагають масу уваги до себе. Чоловіка в такому віці можуть дратувати навіть найбільш безневинні дрібниці. У цьому віці чоловік стає «трирічною дитиною», якого постійно потрібно хвалити, говорити як йому йде той чи інший одяг, і який він розумниця.

Як бачите, в різний період життя чоловіки хочуть абсолютно різних речей. І потрібно враховувати такі психологічні особливості вашого кавалера, якщо ви хочете знайти відповідь на питання – чого ж насправді хоче чоловік.

Але всім жінкам і дівчатам треба пам'ятати НАЙГОЛОВНІШЕ! У якому б віці не був ваш чоловік, ви повинні порушувати його і викликати бажання. Кожен день підвищувати його сексуальне лібідо! Сонний чоловік, це хворий і нудний чоловік, або …. гулящий і випиває.

А для підтримки своєї сексуальності кожній жінці необхідно зберігати відмінний настрій і посмішку на обличчі, щоб не трапилося, не «пиляти» чоловіка і тренувати свої інтимні м'язи. Володіти всіма техніками Мистецтва Наложниць і дивувати свого чоловіка все життя, кожен день! Сильний чоловік, завойовник завжди повинен знати, що володіє ЗАВЖДИ НАЙКРАЩОЮ ЖІНКОЮ !!!