УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Чоловік відправив повідомлення: “Давай розлучимось”: Таємниці сімейного життя Лілії Подкопаєвої

14/02/2018
Чоловік відправив повідомлення: “Давай розлучимось”: Таємниці сімейного життя Лілії Подкопаєвої

Ця тендітна жінка принесла Україні 45 золотих медалей, 21 срібну та 14 бронзових. Дізнайтеся чого їй це вартувало. 

Народилася Лілія в Донецьку в небагатій сім’ї. Дівчинка росла дуже активною і непосидючою, і тому мама з бабусею вирішили, віддати її на гімнастику. 

«Мої рідні не знали, що робити, бо я весь час була в русі. Відколи себе пам'ятаю постійно їздила на велосипеді, лазила на дерева, бігала по дахах, гралася з хлопцями. Ніколи не могла всидіти на одному місці.Бувало, що навіть з дитячого садочка тікала."

Олімпійська чемпіонка згадує, що ще як тільки вперше зайшла в зал, то зрозуміла що це її. 

"Ми були зосереджені на результат. Я багато часу проводила на тренуваннях.Це і  допомогло мені стати чемпіонкою "- згадує Лілія Подкопаєва.

 Відома на увесь світ спортсменка була одружена з бізнесменом Тимофієм Нагорним. 

У 2006 році пара усиновила хлопчика Вадима, а наприкінці того ж року Лілія народила дочку Кароліну. Діти чемпіонки ще з дитинства беруть приклад з успішної мами й невпинно працюють над собою: займаються гімнастикою, танцями та вивчають іноземні мови. 

Проте сімейне щастя було не довгим і у 2009 році пара розійшлася.

"Тимофій відправив мені повідомлення "Давай розлучимося ". В той момент ми вдвох були вдома і навіть не змогли про це поговорити. Мені було дуже важко."- згадує Лілія.

Сьогодні гімнастку дуже часто запрошують в США проводити майстер-класи для майбутніх олімпійських чемпіонів і її діти змушені їхати у чужу країну з нею. Там Вадим з Кароліною живуть по півтора року і ходять в американську школу.

"Мої діти космополіти. Вони швидко звикають до нових умов. І в чужій країні, і, коли вертаються на Батьківщину"- розповідає Лілія.

 Також, спортсменка є кумою Ані Лорак, яку осуджують за концерти у Росії. У одному з інтерв'ю Лілія  розказала, що зараз Ані Лорак переживає дуже важкі часи, бо її зробили політичною фігурою. Проте вона є артисткою і її не повинні вплутувати у брудні ігри. Чемпіонка надіється, що скоро відвідає концерт співачки у Києві.