УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

ЧС-2018: Росія перемагає. Перші фото з роздягальні

20/06/2018
ЧС-2018: Росія перемагає. Перші фото з роздягальні

Збірна Росії з футболу продовжує дивувати нас.

Фанатам залишається тільки радіти і насолоджуватися кадрами. Всім відома приказка говорить: "Ми хотіли як краще, а вийшло як завжди". Вона допомагала уболівальникам збірної Росії не плекати особливих надій на успіхи  футболістів на ЧС-2018 – їжею для таких висновків служивим провальні товариські гри.

Але фанатів чекала несподіванка – збірна Росії з футболу виявилася одним з тих спортивних колективів, який вийшов на пік своєї форми саме в офіційних іграх.

Як відомо, футболісти тріумфально рознесли на друзки збірну Єгипту. Автогол Фатхі, голи Черишева і Дзюби проклали шлях російської дружині в 1/8 фіналу ЧС-2018, залишилося зіграти з Уругваєм, після чого стане ясно з якого місця збірна Росії вийде далі.

В даний момент залишається насолоджуватися першим фото з роздягальні збірної. На ній радісний Самедов, замислений Олексій Андрійович Міранчук і втомлений Фернандес. Також в роздягальні був помічений і заступник голови уряду Російської Федерації Віталій Мутко – невірне прийшов привітати. Раніше повідомлялося, що в подальшому може змінитися становище Росії в групі.