ЧС-2018: травмований бразильський суддя потрапив у лікарню

19/06/2018

Бразильський суддя Сандро Мейра Річчі госпіталізований після матчу чемпіонату світу 2018 Хорватія – Нігерія. У нього – підозра на розрив зв'язок. Перемогу в грі здобули "картаті" європейці.

Про це повідомляється в Telegram.

Повідомляється, що зараз він у лікарні.

Як повідомляла "Країна", в Аргентині ув'язнені оголосили голодування з вимогою показувати їм матчі ЧС – 2018.

"Ми прийняли рішення не приймати їжу в полудень і ввечері до тих пір, поки нам не вирішать цю проблему", – заявили в своєму протесті.

У груповому етапі чемпіонату світу, після нічиї з Ісландією, аргентинцям належить зіграти з хорватами і Нігерією.

В суботу 16 червня, збірна Аргентини не змогла обіграти команду Ісландії в першому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу. Матч пройшов у Москві і завершився з рахунком 1: 1.

Першими забили аргентинці на 19-й хвилині – Агуеро отримав м'яч в центрі штрафного, розвернувся і завдав потужного удару під поперечину. Однак ісландці відігралися вже через п'ять хвилин – відзначився Альфред Фіннбогасон.

На 64-й хвилині збірна Аргентини заробила пенальті, але воротар збірної Ісландії Ханнес Халлдорсон відбив удар Ліонеля Мессі.

Таким чином, Ліонель Мессі не зміг вивести свою команду вперед. Він не забив четвертий пенальті з семи в цьому сезоні (реалізація 43%)