ЧС-2018: У матчі Бельгія – Англія визначився бронзовий призер

14/07/2018

Збірна Бельгії вперше в своїй історії стала бронзовим призером чемпіонату світу з футболу. Матч за третє місце проти команди Англії завершився в Петербурзі з рахунком 2: 0.

Футболісти обох країн дуже жваво розпочали поєдинок і вже на 4-й хвилині бельгійці відкрили рахунок. Куртуа почав атаку виносом до центру, потім пішла знижка в центр, звідти пас на край штрафного на Шадлі, який вирізав ідеальний крос на Меньє.

Забивши швидкий гол збірна Бельгії віддала ініціативу, а обстановку біля воріт Пікфорда нагнітала лише контратаками. Складалося враження, що бельгійці не до кінця включили свої швидкості і грають в півсили.

Англійці більшу частину тайму провели на половині поля Бельгії, але підопічним Гаррета Саутгейта не вистачало думки в завершальній фазі. Команда, яка звикла забивати зі штрафних і кутових, захлиналися в позиційних атаках.

Варто особливо відзначити неймовірно гострий момент у Гаррі Кейна, який зобов'язаний був зрівнювати рахунок, проте його удар з лінії штрафного майданчика не влучив у площину воріт.

Після перерви Англія додала в швидкості і потужності і створила кілька небезпек біля воріт Куртуа, але замість того, щоб забити гол, вона пропустила чергову чудову контратаку бельгійців.

На 82-й хвилині Кевін видав просто шикарний пас, відчувши темп захисника і маневр Азара, Еден отримав цукерку, розгорнув її за спиною суперника і, опинившись перед Пікфорд, вколотив м'яч у кут.

Бельгія – Англія 2: 0
Голи: 1: 0 – 4 Меньє, 2: 0 – 82 Азар.
Бельгія – Куртуа, Компані, Вертонген, Меньє, Алдервейрелд, Вітцель, Шадлі (Вермален, 39), де Брюйне, Тілеманс (Дембеле, 78), Азар, Лукаку (Мертенс, 60).
Англія – ​​Пікфорд, Джонс, Стоунз, Роуз (Лингард, 46), Магуайр, Делфі, Лофтус-Чик (Аллі, 84), Стерлінг (Решфорд, 46), Дайер, Тріпп'єр, Кейн.
Попередження: Стоунз (52), Магуайр (76).