“Динамо” гідно зіграло з “Челсі” в Лізі чемпіонів: огляд матчу (ВІДЕО)

21/10/2015

682160

Київське "Динамо" не зуміло обіграти лондонський "Челсі" у третьому турі групового раунду Ліги чемпіонів. Напружений поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 0:0.

Підопічні Сергія Реброва на правах господарів з перших хвилин спробували захопити територіальну перевагу. Протягом першого тайму кияни більше володіли м'ячем (58% – 42%), проте не особливо могли похвалитися небезпечними моментами біля воріт Беговича.

Єдина можливість у штрафному "синіх" виникла на 27й хвилині, коли Буяльський наважився на удар з середньої дистанції. Але м'яч після пострілу Віталія зрикошетив від ноги Кехілла і пішов на кутовий.

"Челсі" ж мав значно більше шансів відзначитися. Прекрасна можливість забити була у Матіча, але м'яч після слаломного проходу Неманьї пролетів в сантиметрах від створу воріт.

Крім серба свої моменти мали Вілліан і Еден Азар. Але удар бразильця зі штрафного просвистів поруч з дальнім кутом, а "десятка" гостей і зовсім потрапив у штангу.

Відразу ж після перерви вболівальники "Динамо" видихнули з облегечением. Рибалка привіз непотрібний штрафний і ледь за це не поплатився. Удар Вілліана на виконання прийняла на себе поперечина.

Кияни відповіли небезпечним пострілом Гонсалеса з гострого кута – "Аристократів" виручив Бегович, відбивши м'яч на кутовий.

Було видно, що гра йде до голу, проте обидві команди не хотіли пропускати, багато уваги приділяючи оборонним діям. В результаті, у другому таймі ніхто так і не мав 100відсоткового шансу забити, задовольняючись в основному напівмоментами.

У паралельному матчі "Порту" без проблем розібрався з "Маккабі" з сімома очками вийшов в одноосібні лідери групи. Кияни набрали 5 пунктів і залишаються на другому місці в квартеті G. "Челсі" йде третім, а ізраїльтяни з нулем в активі замикають турнірну таблицю.