“Динамо” і “Дніпро” втратили очки: результати 19-го туру УПЛ

13/04/2015

Відбулися всі матчі 19-го туру української прем'єр-ліги. Київське "Динамо" зіграло внічию 2:2 з луганською "Зорею" на своєму полі.

На четвертій хвилині рахунок відкрив нападник господарів Артем Кравець. Через п'ять хвилин результат зрівняв з пенальті Андрій Пилявський. На 35-й хвилині Сергій Рибалка знову вивів "Динамо" вперед. Але в середині другого тайму Желько Любенович знову зрівняв рахунок і встановив остаточний результат у цій зустрічі.

У суботу донецький "Шахтар" розгромив одеський "Чорноморець" з рахунком 5:0. У другому таймі перемогу гірникам принесли Дуглас Коста, Луїс Адріано (дубль), Тарас Степаненко і Тайсон.

Дніпропетровський "Дніпро" і харківський "Металіст" розійшлися нульовою нічиєю.

Після 19 турів "Динамо" набрало 49 очок, "Шахтар" – 44, "Дніпро" – 41, повідомляє"Інтерфакс-Україна".

Чемпіонат України

19-й тур

Карпати – Ворскла 0:0 (0:0, 0:0)

Металург Д – Олімпік 4:2 (0:1, 4:1)

Голи: 0:1 – 31 Дорошенка, 1:1 – 55, пенальті Мораес, 2:1 – 59 Чечер, 3:1 – 63 Мораес, 4:1 – 90 Макрідіс, 4:2 – 90 Іса.

Шахтар – Чорноморець Одеса 5:0 (0:0, 5:0)

Голи: 1:0 – 61 Дуглас Коста, 2:0 – 71 Луїс Адріано, 3:0 – 76 Степаненко, 4:0 – 80 Луїс Адріано, 5:0 – 90 Тайсон.

Вилучення: Олійник (30).

Дніпро – Металіст 0:0 (0:0, 0:0)

Динамо Київ – Зоря 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 – 4 Кравець, 1:1 – 9, пенальті Пилявський, 2:1 – 35 Рибалка, 2:2 – 68 Любенович.

Говерла – Іллічівець 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 34 Грішин, 2:0 – 36 Фещук, 2:1 – 90, пенальті Чурко.

Металург З – Волинь 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 39, пенальті Бікфалві, 1:1 – 83 Платон.