“Динамо” не дограло матч з “Вікторією”

12/07/2015

Вчора київське "Динамо" проводило контрольний матч з чемпіоном Чехії "Вікторією" з Пльзені.

Матч був перерваний австрійським арбітром на 33-й хвилині матчу з незрозумілих причин за рахунку 0:0.

На 27-ій хвилині вилучення у складі "Динамо" отримав півзахисник Юнес Беланда за гру рукою у штрафному, після чого австрійський арбітр поставив у ворота киян пенальті. Чехи пенальті не реалізували, після чого відбулася перепалка між арбітром і тренером "Динамо" Раулем Ріанчо.Відзначимо, що гра продовжилася, і чехи погодилися, щоб замість вилученого Беланда вийшов на заміну Жуніор Мораєс, що мабуть не сподобалося арбітру.

На 33-й хвилині австрійський арбітр зупинив матч і команди пішли з поля. Чехи залишилися проводити тренування на полі в Тіролі, а "динамівці" вирушили до себе на базу в Лінц.

"Динамо" (Київ) – "Вікторія" (Пльзень, Чехія) – 0:0

Матч зупинений на 33-ій хвилині

"Динамо": Рибка, Ягодинський, Бурда, Макаренко, Гусєв, Гармаш, Беланда (Мораєс, 32), Мякушко, Буяльський, Петрович, Кравець.

Вилучення: Беланда (27)