Нам є ким пишатись: звіт восьмого дня з Паралімпіади

16/09/2016

Українська збірна завоювала 11 нових нагород на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро у восьмий день змагань.

З них – 4 «золоті», 4 «срібні» та 3 «бронзові». Окрім того на рахунку України – світовий та паралімпійські рекорди.

У дебютному виді спорту Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро та для національної паралімпійської збірної команди параканое – одразу дві високі нагороди. «Золото» у Сергія Ємельянова та «срібло» у Наталі Лагутенко.

Друге українське «золото» восьмого дня змагань –на рахунку плавця Євгенія Богодайка, який фінішував на дистанції 100 метрів брасом з результатом 1:18.71. Це нові паралімпійський та світовий рекорди.

Цікаво, що попередній рекорд світу, встановлений у 2012 році, належав також Богодайкові.

Саме завдяки його медалі результат України в Ріо-де-Жанейро за кількістю «золотих» нагород перевищив результат українських спортсменів на Паралімпіаді у Лондоні та зрівнявся у загальному заліку.

Ще одна «золота» нагорода у плавця Максима Крипака та срібло у його колеги Дениса Дуброва на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Український плавець Дмитро Виноградець встановив рекорд Європи на дистанції 200 метрів вільним стилем та здобув «срібну» нагороду.

Лише 73 сотих секунди відділило Дмитра від «золотої» медалі.

Ще одне «срібло» у Марії Помазан у штовханні ядра.

Український плавець Генадій Бойко виборов «золоту» медаль в запливі на 50 метрів на спині.

Ще по одній бронзовій нагороді завоювали Сергій Паламарчук, Антон Коль та Ірина Сотка. Як і Бойко, вони брали участь в запливі на спині на 50 метрів.

Наразі в української збірної 92 медалі, з них 35 – «золоті».

США відстає від України на три нагороди у загальному заліку та на 5 за кількістю «золота».

Безымянныйq

В Національному паралімпійському комітеті зауважили, що завтра відбудеться фінальний матч між Україною та Іраном. Гра відбудеться о 23:00 за київським часом.

14358859_1172769909456899_7586809667948117778_n
Раніше повідомлялося, що українські паралімпійці здобули «срібло» у плаванні та штовханні ядра.

Нагадаємо, українська збірна здобула 9 нових нагород та встановила 2 рекорди у сьомий день змагань