Дніпро у Києві зробив крок до півфіналу Кубка України

02/04/2015

60793

Дніпро розгромив Чорноморець у Кубку України

Дніпропетровська команда обіграла в першому матчі 1/4 фіналу одеський Чорноморець.

Дніпропетровський Дніпро зробив суттєвий крок до півфіналу Кубка України, обігравши у перенесеному першому поєдинку цій стадії одеський Чорноморець в Києві з рахунком 4: 0.

Гра відбулася на наступний день після матчу збірної України з Латвією, тому недивний був експериментальний склад Дніпра без збірників в основі і з Коноплянкою, Ротанем і Безусом в запасі.

Креативні функції були покладені на Селезньова, Гаму, Шахова та Лучкевича. Вони старалися, мали моменти, але в цілому перший тайм пройшов на невисоких швидкостях, так що в захисті Чорноморець справлявся, при цьому про атаку практично не думаючи.

Гра змінилася після перерви, коли на полі з'явилися Ротань і Коноплянка, а з часом вийшов ще й Безус. Уже в дебюті другої 45-хвилинки присутність гравців основного складу позначилося, коли Ротань двічі пробив, і якщо перший його удар прийняла на себе штанга, то після другого удару і помилки Паста м'яч опинився в сітці.

Через кілька хвилин Селезньов заробив пенальті і сам же його реалізував, подвоївши свою перевагу в рахунку.

Надалі Дніпро продовжив контролювати гру, мав кілька моментів, щоб забити, і два з них реалізували.

Спершу Коноплянка в своїй штрафній виграв боротьбу у суперника і віддав в центр поля на Ротаня, Руслан в дотик переправив на Селезньова, який вийшов один на один з пастою і спокійно його переграв, а вже в додатковий час Безус взяв гру на себе, обіграв двох захисників і пробив точно в дальній від себе кут.

Розгромна перемога 4: 0, ще й на виїзді, фактично виводить Дніпро в півфінал Кубка України, але, щоб оформити путівку в це раунд національного кубка, команда Маркевича чекає на своєму полі 8 квітня в матчі-відповіді.

Чорноморець – Дніпро 0: 4

Голи: Ротань, 51, Селезньов, 56 (пен), 87, Безус, 90 + 2

Джерело: Korupciya.sport