Інші види спорту

“Донбас” пожалів киян в чемпіонаті України

26/12/2015

Хокейний клуб "Донбас" здобув впевнену перемогу в 12-му турі чемпіонату України над столичним "Компаньйоном".

777009

Донеччани вирішили пожаліти суперника після того, як у першій грі  розгромили киян з рахунком 12:0, і в другому поєдинку закинули "всього" 11 сухих шайб. Правда, варто відзначити, що героєм зустрічі став голкіпер "Крижинки-Компаньйона" Антон Дорош. Саме завдяки його сейвам "Донбас" не зміг учинити повноцінний погром.

У першому періоді воротар відбив не менше 20 гострих випадів гостей, пропустивши при цьому всього три. Стільки ж у ворота Дороша донеччани забили і в другій 20-хвилинці – відзначилися Докшін, Таран і Никифоров. І лише в заключному періоді гостей "прорвало". Чинний чемпіон накрутив темп, що і вилилося в шість закинутих шайб.