“Донбас” у видовищному матчі обіграв “Рапід”

14/11/2015

У суботу, 14 листопада, донецький "Донбас" і київський "Рапід" провели перший матч 7-го туру чемпіонату України з хокею.

830640

Зустріч в Дружківці завершилася з рахунком 20:0. Перший період видався дуже напруженим, при тому, що біля воріт Євгена Царегородцева не було жодного небезпечного моменту, його візаві Володимир Степанков разом зі своїми захисниками звів нанівець 16 кидків донеччан. Двічі гостей рятував каркас воріт. Через 13 хвилин гри везіння "Рапіда" закінчилося. П'ять шайб за шість хвилин дозволили команді Анатолія Степанищева з упевненістю піти на першу перерву

За перші 10 хвилин другого періоду "Донбас" подвоїв свою перевагу, довівши рахунок до 10:0. Після десятої шайби у ворота "Рапіда" тренерський штаб донеччан змінив воротаря: Євген Напненко посів місце свого тезки. Гості також провели заміну голкіпера, на льоду з'явився 21-річний Олег Хонін. Однак на хід гри це не вплинуло – до кінця другої 20-хвилинки рахунок уже був 14:0. Заключна третина також виявилася багата на голи, проте уболівальникам найбільше запам'яталася масова бійка на 47-й хвилині матчу, яку після чергового голу спровокував голкіпер "Рапіда". Олег Хонін після ігрового епізоду головою вдарив Євгена Никифорова, за якого заступилися партнери.

"Донбас" – "Рапід" – 20:0 (5:0, 9:0, 5:0) 1:0 Захаров (Буценко, Варламов), 12 : 48, 2: 0 Чердак (Скрипець), 13:44, 3: 0 Варламов (Кочетков), 15:37, 4: 0 Толстушко (Буценко), 16:02, 5: 0 Петрухно (Докшин), 18:48 -бол, 6: 0 Буценко (Захаров), 21:48, 7: 0 Варламов (Кочетков, Докшін), 24: 42-бол, 8: 0 Буценко (Бабинець), 24:55, 9: 0 Докшін (Кочетков) , 27:38, 10: 0 Варламов (Кочетков), 29: 56-бол, 11: 0 Кузьмик, 31:17, 12: 0 Кочетков (Таран), 32:49, 13: 0 Захаров (Бабинець), 34: 53, 14: 0 ГЧердак (Кузьмик), 35: 54-бол, 15: 0 Захаров (Буценко, Бабинець), 45:04, 16: 0 Чердак (Куцевич, Нікіфоров), 46:39, 17:0 Нікіфоров (Куцевич, Чердак), 47:43, 18: 0 Бабинець (Буценко), 49:12-бол, 19: 0 Захаров (Бабинець, Буценко), 52:51, 20: 0 Нікіфоров (Чердак), 55:45. Другий матч 7-го туру "Донбас" – "Рапід" відбудеться в неділю, о 13:00. Нагадаємо, що прямі відеотрансляції забезпечать телеканали UA: Перший, ТК "Донбас", Маріупольське TV.