УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Допінг-скандал! Двох російських олімпійських чемпіонів впіймали на гарячому

30/08/2018
Допінг-скандал! Двох російських олімпійських чемпіонів впіймали на гарячому

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) направив листа Союзу біатлоністів Росії (СБР) про те, що четверо російських біатлоністів порушили антидопінгові правила.

Про які саме порушення йде мова – виявлення заборонених препаратів у крові чи пропуск необхідного медичного огляду – у СБР не вказується.

Варто додати, що троє з цих біатлоністів вже закінчили кар’єру, а ще один не тренується та не виступає у складі збірної Росії.

За даними "СЕ", мова йде про олімпійських чемпіонів Світлану Слєпцову та Євгена Устюгова, а також ще двох менш відомих спортсменів, один з яких – Олександр Чернишов.

Точні імена порушників буде оприлюднено через 14 днів. За цей час спортсмени мають вирішити, чи будуть вони оскаржувати висновки комісії WADA і робити відповідні юридичні дії. Після цього СБР матиме право оголосити їхні прізвища.

Раніше повідомлялося про ще один допінг скандал. Збірну Росії запідозрили у "нюханні" просто посеред матчу ЧП-2018. Писалось, що футболісти збірної Росії просто посеред матчу 1/4 фіналу Чемпіонату світу з футболу проти збірної Хорватії застосовували допінг для поліпшення свого фізичного стану.