УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Допінг-скандал: російські спортсмени перевели стрілки на українців

23/03/2018
Допінг-скандал: російські спортсмени перевели стрілки на українців

Російські спортсмени дали брехливі свідчення

Російські спортсмени під час свідчень у про допінговий скандал звинуватили українців у вживанні заборонених речовин. Про це розповів тренер збірної України з легкої атлетики В'ячеслав Тиртишнік.

"Вони нібито пішли назустріч слідству і озвучили брехливі свідчення, що нібито вживали допінг разом з українцями. Вчинки росіян завдали чимало незручностей нашим спортсменам. Зокрема, перед чемпіонатом світу в Лондоні кожен український атлет змушений був здати аж чотири допінг-проби. Фактично ми перебували під мікроскопом допінгових ревізорів і з честю подолали цей важкий етап. Україна довела, що держава не має ніякого відношення до допінгових махінацій".

Нагадаємо, президнт Росії Володимир Путін хоче змінити всесвітні антидопінгові правила, які заважають спортсменам з його країни брати участь у міжнародних змаганнях.

На зустрічі з російськими паралімпійцями голова Кремля повідомив, що міністерство закордонних справ має спробувати змінити базовий договір, що лежить в основі антидопінгової роботи у всьому світі. Путін також вкотре заперечив, що Росія підтримувала програму вживання спортсменами допінгу з наступним приховуванням такої практики.

Нагадаємо, за рішенням Міжнародного паралімпійського комітету російські паралімпійці минулого тижня змагалися у Пхьончхані як "нейтральні паралімпійські спортсмени", а не збірна Росії. Схожий статус росіяни мали і на Олімпіаді в лютому – вони виступали без національної символіки, єдиним знаком, що вказував на країну, був напис "Олімпійські атлети з Росії".