УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Допінг-скандал!”: Росію звинувачують у шахрайстві на ЧС-2018

22/06/2018
“Допінг-скандал!”: Росію звинувачують у шахрайстві на ЧС-2018

Російських футболістів запропонували на перевірку на допінг через підозрілу низку перемог на матчах чемпіонату світу з футболу

З такою ідеєю виступив глава Американського антидопінгового агентства Тревіс Тайгарт. Після того, як збірна Росії впевнено обіграла команди з Саудівської Аравії (5: 0) і Єгипту (3: 1) і вийшла в плей-офф він заявив, що її гравців потрібно перевірити на наявність заборонених речовин в організмі.

«Треба активно перевіряти збірну Росії, щоб забезпечити впевненість громадськості в чесності цього чемпіонату світу. Тих, хто показує видатні результати, слід перевіряти частіше », – заявив Тайгарт.

Він вважає, що на цьому чемпіонаті світу Росія продемонструвала на подив вражаючі результати для свого рівня.

«Міжнародні правила передбачають, що раптові поліпшення команд на спортивній арені завжди повинні бути ретельно досліджені. Надзвичайні показники вимагають додаткових допінг-тестів », впевнений експерт.

Напередодні старту чемпіонату ФІФА кілька разів підкреслювала, що російські футболісти будуть «одними з найбільш перевірених» на турнірі. У той же час організація не називала, які саме допінг-тести проходили росіяни і відмовлялася публікувати їх результати.

За певних умов російські футболісти все ще можуть втратити можливість виходу в 1/8 фіналу. Все могло змінитися, якби Саудівська Аравія, а потім і Єгипет вирвали перемогу в Уругваю з великим рахунком, а Росія, навпаки, програла південноамериканській збірній.

Однак, араби і єгиптяни програли уругвайців, забезпечивши Росії вихід в плей-офф. Росіяни зустрінуться з південноамериканської збірної 25 червня, однак результат матчу вже не вплине на їх вихід з групи.