Дві п’яти і гол у дев’ятку: земляки форварда Динамо створили гол-шедевр

27/03/2018

У матчі 9-го туру парагвайської Апертури Серро Портеньо переміг Спортіво Лукеньо із рахунком 2:0.

Другий гол у матчі забив форвард господарів Ернан Новик. Гравець прийняв м'яч в штрафній, п'ятою прокинув його між ніг супернику і пробив у дев'ятку. Класну передачу від партнера Новик теж отримав п'ятою.

Нагадаємо, матч другого дивізіону чемпіонату Аргентини між Лос-Андес та Браун Адроге вийшов скандальним через бійку фанатів на трибунах.

Заворушення на трибунах почалися на 16-й хвилині матчу. Спочатку вболівальники кидали один в одного каміння, а потім вирішили з'ясувати стосунки за допомогою кулаків.

Поліція втихомирила фанатів завдяки гумовим кулям. Правоохоронці затримала 114 вболівальників, повідомляє Hools.net.

Арбітр зупинив зустріч на 11 хвилин, а потім відновив матч. Лос-Андес переміг з рахунком 2:0.