УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

Дячук-Ставицький назвав лідера ультрас Карпат гнилим хробаком

31/03/2016
Дячук-Ставицький назвав лідера ультрас Карпат гнилим хробаком

Гендиректор Карпат Юрій Дячук-Ставицький вважає, що в інциденті з расистськими вигуками уболівальників винен лідер ультрас Карпат Тарас Павлів.

a
"Все це зробили навмисне. Можу назвати прізвище – Тарас Павлів. Він зараз ходить і роздає інтерв'ю. Це нікчема, цей гнилий черв'як жодного відношення до клубу не має.

Ви послухайте, я вісім місяців працюю гендиректором. Я жодного разу не бачив його в клубі. Він не працює в Карпатах! Яке він має право говорити від всіх фанатів?

Я не знаю, навіщо йому це потрібно робити. Я не подобаюся, тому що прийшов і налагодив роботу в клубі. Нам дозволили здійснювати трансфери, ми переїхали на красень-стадіон. А коли вони працювали, то біда чорна була.

Я їм не подобаюся, тому що відверто кажу: "Не паліть фаєри", тому що ми вже мільйон гривень штрафу заплатили. Краще дати ці гроші на дитячий футбол, ніж на їхню дурість", – сказав Дячук-Ставицький.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що ФФУ може покарати Карпати матчем без глядачів за расистські вигуки фанатів львівського клубу.
 
Лідер ультрас Тарас Павлів назвав це акцією проти керівництва клубу і звинуватив Дячука-Ставицького в організації договірних матчів.