УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Ефектна блондинка: що відомо про переможницю Вімблдону

23/07/2018
no-cover

Переможний Вімблдон став третім турніром Великого шолома в колекції Кербер Німецька тенісистка Анжеліка Кербер цього року здійснила мрію всіх німецьких шанувальників тенісу – вона стала першою після Штеффі Граф чемпіонкою «Вімблдону» з ФРН.


Відома тенісистка польського походження Анжелік Кербета народилася в Німеччині (місто Бремен) в 1988 році. В даний час вона проживає в німецькому місті Кілі.

 

W ? M B ?? E D ? N !!! Thanks so much for the ❤❤❤ #TeamAngie #NeverStopDreaming

Публикация от Angelique Kerber (@angie.kerber)


Тенісом Анжелік Кербер стала займатися з трирічного віку. Причому теніс входили в число декількох видів спорту, яким вона захоплювалася, але Згодом він став домінуючим. Батьки помітили її потенціал дуже рано і стали усіляких сприяти її розвитку в області великого тенісу. Потрібно відзначити, що її мати є менеджером Анжелік до теперішнього часу.

 

On my way home ?❤ @netjets

Публикация от Angelique Kerber (@angie.kerber)


У 2003 році Кербер почала виступати на бельгійських турнірі 1-ї категорії. Перший же матч приніс їй перемогу над тенісисткою, яка займала шістьдесят перші місце в світовому рейтингу спортсменок даного виду спорту. У наступному році Анжелік Кербер змогла досягти фіналу в цьому турнірі.


Прорив в тенісній кар'єрі в Анжелік Кербер стався в 2006 році. В цей час в протягом двох турнірів їй вдалося досягти півфіналу, причому покриття при цьому були різними. До кінця цього року вона увійшла в число двохсот кращих тенісисток світу.


Течение своєї кар'єри вона перемагала в турнірі ITF 14 разів, в т.ч. В одиночному розряді – 11 раз. Фахівці в області великого тенісу небезпідставно вважають, що Анжеліка Кербер є дуже перспективною тенісисткою, яка з великою ймовірністю може стати першою ракеткою світу.