УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Екс-форвард “Динамо” Артем Мілевський може продовжити свою кар’єру в Росії

31/07/2018
Екс-форвард “Динамо” Артем Мілевський може продовжити свою кар’єру в Росії

Екс-форвардом київського "Динамо" і збірної України Артемом Мілевським зацікавився клуб з російської прем'єр-ліги.

Агент Артема Мілевського Олександр Панков прокоментував чутки про можливий перехід футболіста в мінське "Динамо" або БАТЕ й розповів про нові варіанти продовження кар'єри українця.

"Останнім часом в ЗМІ з'являлися чутки про можливий перехід Артема в мінське "Динамо", але поки нам не надходило жодної офіційної пропозиції ні від БАТЕ, ні від мінського "Динамо". Коли розривали контракт з брестським "Динамо", я говорив, що ми готові розглядати будь-які цікаві пропозиції, але, повторюся, поки ніяких офіційних контактів з БАТЕ й мінським "Динамо" не було. Зараз ми розглядаємо конкретні варіанти, які вже є у нас на руках.

Пропозиції, що були у нас, актуальні й досі. Зараз Артемом зацікавилися ще два клуби. Один з російської прем'єр-ліги, інший – з чемпіонату Бельгії. Поки просто розглядаємо ці варіанти. Зараз Мілевський в Україні, тренується щодня й перебуває в хорошій фізичній формі. Ми постійно на зв'язку, думаю, скоро визначимося з його майбутнім.

У варіантах з БАТЕ чи мінським "Динамо" немає якоїсь категоричної позиції. Всі чудово знають, що Артем приніс два титули бресткому "Динамо" в матчах проти БАТЕ. Можливо, було б цікаво подивитися на нього в Борисові, але, повторюся, поки все це лише чутки", – сказав Панков в коментарі.

Попередній клуб Мілевського "Динамо-Брест" припинив співпрацю з футболістом нібито через порушення дисципліни.