УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Експерт висловився про побиття іноземних футбольних фанатів. Його заява схвилювала Мережу

25/05/2018
Експерт висловився про побиття іноземних футбольних фанатів. Його заява схвилювала Мережу

Фінальний матч Ліги Чемпіонів у Києві небезпечний з точки зору можливих провокацій.

Про це в ефірі програми «Право на голос» на ГолосТV повідомив експерт з питань безпеки Сергій Шабовта.

За словами С. Шабовта, побиття хуліганами уболівальників «Ліперпуля» в київському барі – це неприємна ляпас по іміджу України ще до початку фінального матчу Ліги чемпіонів.

Експерт додав, що очевидно, провокація готувалася заздалегідь. Про це говорять і закриті особи нападників хуліганів на англійських уболівальників в столичному барі, і крах меблів в закладі, і побиття гостей з Великобританії.

«Очікування терористичних атак в нашій країні дуже високі. Фінальний матч Ліги чемпіонів очікувано має чимало загроз, з точки зору можливих провокацій, як всередині самої країни перед матчем і під час його, так і з точки зору надійшов заяви від ІГІЛ. У МВС прозвучала теза про те, що один з варіантів дотримання безпеки іноземних уболівальників – це супровід локальних груп іноземців », – зазначив С. Шабовта.

На думку експерта, питання в тому, що беручи участь в проведенні такого престижного матчу – фінального матчу Ліги чемпіонів, популярність якого в світі дуже висока, вся правоохоронна система України повинна чітко уявляти, які загрози несе з собою цей захід. До речі, ті футбольні команди світу, у яких кубок Ліги Чемпіонів проводили, дуже пишаються таким фактом. В Україні, ймовірно, все буде не так безхмарно.

«Інцидент з уболівальниками« Ліверпуля »можуть знову пояснити елементами гібридної війни. Велика помилка керівництва силових структур, і Служби безпеки в тому числі, в тому, що вони намагаються в одній площині бачити проблеми тероризму, пов'язуючи це в основному з Росією. Але не в малому ступені градус терористичної загрози підігріває сама країна. Градус соціальної агресії в Україні став досить високим. Виникли деформації в підлітковому середовищі – з'явилися «ланцюжка» незрозумілих газових аерозолів, якими труять дітей. Це прояв агресії в підлітковому середовищі. У країні «бродить» величезна кількість нелегальної зброї, що являє серйозну загрозу для мирних громадян. Ці фактори свідчить про те, що всередині самої України є загрози терористичний акцій », – підсумував С. Шабовта.