Фанати зняли на відео кидок фаєром у воротаря збірної Росії з футболу (ВІДЕО)

29/03/2015

1602015

В Ігоря Акінфєєва влучили фаєром

Ігорю Акінфєєву діагностували струс мозку й опік шиї.

У мережі з'явилося нове відео кидка фаєру у воротаря збірної Росії з футболу Ігоря Акінфєєва.

Інцидент стався на початку зустрічі зі збірною Чорногорії. Вболівальник господарів з північної трибуни стадіону "Під Гориця" кинув в голкіпера росіян запалений фаєр.

Акінфєєв з поля був доставлений в госпіталь, де йому діагностували струс мозку й опік шиї. У зв'язку з інцидентом диктор оголосив про припинення матчу. Пауза тривала близько 40 хвилин, після чого зустріч була відновлена.

Фаната, який кинув фаєр, вирахували за допомогою камери стеження і заарештували.

Однак дограти зустріч так і не вдалося – за 20 хвилин до закінчення матчу вболівальники Чорногорії кинули сторонній предмет в захисника російської збірної Дмитра Комбарова, після чого на полі почалася бійка і матч був знову зупинений. На цей раз суддя вирішив не продовжувати зустріч.
УЄФА проводить розслідування інциденту.

За його підсумками, збірній Чорногорії може загрожувати технічна поразка з рахунком 0: 3.