Фантастика! Зірка світового футболу забив за 2 хвилини два голи п’ятою: відео шедеврів

26/10/2015

Колишня зірка лондонського "Челсі", форвард Дідьє Дрогба, який перейшов у канадський "Монреаль", показав, що ще готовий виступати на високому рівні в свої 37 років.

soc-mls-drogba-impact

У матчі МЛС проти "Торонто" ветеран буквально підірвав трибуни виконавською майстерністю.

У другому таймі, коли рахунок був 0:1 на користь гостей, кращий бомбардир в історії збірної Кот-д'Івуара оформив дубль протягом двох хвилин. При цьому обидва м'ячі у ворота суперників Дрогба забив п'ятою.

Голи івуарійця принесли його команді вольову перемогу і підняли "Монреаль" із сьомого місця одразу на третю сходинку в турнірній таблиці. Спостерігати за технікою великого Дрогба – одне задоволення.

Спостерігати за технікою великого Дрогба – одне задоволення.