УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Фехтування: українські шаблістки перемогли на ЧС

26/07/2018
Фехтування: українські шаблістки перемогли на ЧС

На чемпіонаті світу в китайському місті Усі стартували командні змагання в жіночій шаблі. Після невдачі чоловіків-рапіристів збірна України, нарешті, порадувала перемогою в 1/8 фіналу, перемігши збірну Польщі.

Перемога українок вийшла більш ніж переконливою – суперниці не змогли виграти жодної сутички в будь-якій конфігурації. Тільки Марта Пуда змогла домогтися рівності проти Олени Вороніної (5: 5), але на той час польки вже безнадійно програвали – 19:30. Ольга Харлан виграла всі три особисті сутички, Аліна Комащук порадувала виграшем під нуль (5: 0) над Мартіною Комісарчік, словом, все склалося дуже вдало. Підсумок матчу – 45:23 на користь України.

У чвертьфіналі суперницею українок стане більш високорейтингового корейська збірна, але тут вже вибирати не доводиться – все решта команди дуже сильні. Цілком імовірним є сценарій, що Україна в разі перемог буде отримувати по черзі третю команду, потім другу і першу.

До слова, українка Ольга Харлан перемогла на Кубку світу – 2018, пише офіційний сайт Міжнародної федерації фехтування.

У загальному заліку шаблісток Харлан набрала 190 очок і випередила Софію Велику (175) з Росії та угорку Ганну Мартон (159).

Українська фехтувальниця виборола третю перемогу на Кубку світу (раніше вона здобувала першість у 2013-2014 роках).