УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

ФІФА оштрафувала Атлетіко майже на 50 тисяч євро

18/08/2018
ФІФА оштрафувала Атлетіко майже на 50 тисяч євро

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оштрафувала іспанський футбольний клуб "Атлетіко" (Мадрид) майже на 50 тисяч євро. Влітку 2014-го року Атлетіко придбав форварда Алессіо Черчі з Торіно за суму близько 15 мільйонів євро.

Дисциплінарний комітет ФІФА покарав "Атлетіко" за порушення при трансфері форварда Алессіо Черчі з "Торіно" у 2014 році. Про це повідомляє офіційний сайт ФІФА. 

Як стало відомо, під час підписання італійця "матрацники" порушили правило ФІФА, яке забороняє втручання в трансферну діяльність третіх осіб. За інформацією ЗМІ, тоді 50% трансферу гравця виплатив катарський інвестиційний фонд.

За це порушення Атлетіко буде змушений виплатити штраф у розмірі 46 450 євро.

Раніше ЗМІ повідомляли, що "Атлетіко" взяв гроші на Черчі у якогось інвестиційного фонду, хоча ніде в офіційних документах це не вказувалося. Крім того, в ФІФА клуб також подав неправдиву інформацію про деталі угоди.

Зазначимо, що у підсумку Алессіо Черчі став одним з головних трансферних провалів "Атлетіко". За три роки в клубі він зіграв всього 11 матчів (1 гол) і в основному грав в оренді. Зараз 31-річний нападник виступає в Туреччині за "Анкарагюджю".