УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Фіктивний шлюб з іноземцем і щастя з тренером”: дізнайтеся, як склалося особисте життя культової борчині Ірини Мерлені

01/06/2018
“Фіктивний шлюб з іноземцем і щастя з тренером”: дізнайтеся, як склалося особисте життя культової борчині Ірини Мерлені

Ірина Мерлені – тендітна жінка, яка змогла стати легендою, не дивлячись ні на що. Їй часто говорили, що вільна боротьба – не для неї, але цілеспрямована Іра нікого не слухала. Батьки підтримували доньку, а тато навіть став її першим тренером.

Мало хто знає, що справжнє прізвище Ірини – Мельник. Ходили чутки, що Іра, яка була ще зовсім юною, поїхала на збори у Грецію і там вийшла заміж за грека, який обманув її. Інша версія – це був фіктивний шлюб, на який Ірина погодилася чи то під тиском, чи з якихось інших причин. Сама борчиня дуже не любить згадувати цю частину власної біографії. Все виявилося куди прозаїчніше.

"Ніякого Яніуша Мерлені не існує. Так, я поїхала до Греції, так, змінила прізвище на їх манір. Але тільки тому, що такі були вимоги грецької сторони. Мені сказали, що представляти Грецію на міжнародних змаганнях з українським прізвищем не можна. І я виконала цю вимогу. Мене можна зрозуміти. Я шукала кращі умови, кращу тренувальну базу. Це проблема багатьох українських спортсменів, не лише моя".

Але саме під прізвищем Марлені Ірина стала відомою. Коли спортсменка вийшла заміж, вона офіційно взяла прізвище свого чоловіка, але продовжувала виступати під псевдонімом.

Що відомо про сім'ю знаменитої борчині? Перший чоловік Ірини Андрій Микульчин також відомий спортсмен. Ба більше, він – майстер спорту міжнародного класу із вільної боротьби. Пара одружилася у лютому 2006 року. В сім'ї Ірини та Андрія народилося двоє чудових синів – Адам і Артур. Але пара розлучилася.

Минулого року Ірина вийшла заміж вдруге. Цього разу її щасливим обранцем став тренер з боротьби Сергій Рейвах. Про щасливу подію Ірина сама повідомила на сторінці у Фейсбуці.

Українські ЗМІ почали навперебій писати про весілля зірки спорту, зазначаючи, що це третій шлюб Ірини. Ефемерного грека Мерлені згадували на усіх газетних шпальтах, але щасливій Ірині вже було однаково. Вона знайшла своє кохання. Сподіваємося, що цього разу – назавжди.