УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Фінали тенісного турніру Roland Garros-2018 встановили рекорди трансляції в Європі за 13 років

14/06/2018
Фінали тенісного турніру Roland Garros-2018 встановили рекорди трансляції в Європі за 13 років

Офіційний транслятор Відкритого чемпіонату Франції з тенісу у Європі розповів про рейтинги турніру.

На всіх платформах трансляції Roland Garros-2018 мережа «Євроспорт» в цьому році зібрала найбільшу кількість глядачів з 2005 року, повідомляє btu.org.ua із посиланням на corporate.eurosport.com.

ПОПУЛЯРНЕ: Скільки ФІФА заробить мільярдів доларів на ЧС-2018

Недільний фінал btu.org.ua Рафаеля Надаля і Домініка Тіма, в якому іспанський тенісист завоював свій 11-й титул у Парижі, набрав найбільшу кількість переглядів в історії «Євроспорту» в Іспанії. Середня аудиторія цього поєдинку в Європі (за оцінкою 11 країн) склала 4,5 млн глядачів.

Жіночий фінал btu.org.ua Сімони Халеп і Слоан Стівенс в суботу, 9 червня, став четвертою найбільш популярною трансляцією в історії румунського «Євроспорту». Середня аудиторія цього матчу в ключових регіонах склала 3,7 млн ​​глядачів.

За 15 днів турніру середнє число аудиторії Roland Garros-2018 зросло на 17% в порівнянні з торішнім турніром – 1,3 млн глядачів.

Четвертий за переглядами рекорд в історії телеканалу «Євроспорт» в Італії встановив півфінал Roland Garros-2018 Марко Чеккінато проти Домініка Тіма.

У порівнянні з минулим сезоном також зросла популярність і спеціальних програм. Так, «Гем, Шетті і Матс» подивилося на 15% більше глядачів, а «Матчбол Беккер» – на 40%.

Крім того, 29 млн разів були переглянуті відео на соціальних платформах «Євроспорту» (Facebook, YouTube і Instagram) і понад 1,5 млн людей залишали свої реакції на публікації каналу (Facebook, Twitter, YouTube і Instagram). Це, відповідно, на 23% і 30% більше Roland Garros-2017.