Форвард Реала отримав серйозну травму

14/01/2019

Француз напрікінці первого тайму зізналася пошкодженню у зіткненні з Марком Бартрам

Форвард мадридського «Реала» Карім Бензема зламав палець під час матчу 19-го туру іспанської Прімери проти «Бетіса» (2: 1), повідомляє прес-служба «вершкових».

Як виявило, Бензема серйозно вівіхнув палець.  У перерві его замінів дебютант Прімері Крісто Гонсалес.  Таким чином 31-річний нападник прієднався до лазарету Реала, де Вже перебувають Тібо Куртуа, Тоні Кроос, Хав'єр Санчес, Марко Асенсіо, Гарет Бейл и Маріано Діас.  Скільки пропустити Бензема – Наразі невідомо.

У Партнери Вся 2018/19 досвідчений форвард провів 30 матчів у всех турнірах, у якіх забивши 12 м'ячів.

А пізніше медичне обстеження показало, що у футболіста не вивих, а перелом мізинця на правій руці.  Про терміни відновлення форварда «Реала» поки не повідомляють.

Це сьомий футболіст, який потрапив в лазарет «Реала».  Зараз в «королівському» клубі травмовані Тібо Куртуа, Марко Асенсио, Гарет Бейл, Тоні Кроос, Хав'єр Санчес і Маріано Діас.

Раніше колишній президент «Реала» розповів, чому Зінедін Зідан залишив клуб.