Футболісти під час матчу влаштували справжнє карате-шоу (відео)

15/08/2018

У поєдинку між африканськими збірними стався неоднозначний епізод

У матчі між юніорськими збірними Бурунді і Танзанії в компенсований час матчу капітан збірної Танзанії красиво обіграв суперника, але тут же отримав удар ногою в голову, а потім захисник ще й на ногу йому наступив.

Цікаво, що арбітр навіть не спромігся показати жовту картку порушнику.

Нагадаємо, нещодавно була ще одна бійка на українському футбольному полі між Динамо та Шахтарем.

Київське Динамо здобуло перемогу над Шахтарем у матчі заключного туру Прем'єр-ліги України (2:1), який відбувся на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського в столиці України.

У кінцівці поєдинку після грубого фолу з боку півзахисника Шахтаря Веллінгтона Нема на півзахисника Динамо Віктора Цыганкове, футболісти команд влаштували масову бійку.

А після фінального свистка фанати киян вибігли на поле.

Раніше повідомлялося, що хокеїсти також люблять цю справу.

У матчі Національної хокейно ліги (НЛХ) між Далласом і Флоридою (6:1) гравці отримали в цілому 138 хвилин штрафу. Цей показник є рекордним для нинішнього сезону.

Конфлікти на льоду почався з бійки, коли травму отримав воротар Флориди Джеймс Раймер. У першому періоді билися форвард Антуан Руссель і захисник Кіт Яндл, захисники Діллон Хетерінгтон і Алекс Петрович, а форвард Радек Факсу спочатку влаштував розбирання з Мішелем Хейлі, а потім – з Дереком Маккензі.