Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Гімнастка Різатдінова: Я відчувала, що сьогодні Україна була зі мною

21/08/2016
Гімнастка Різатдінова: Я відчувала, що сьогодні Україна була зі мною

Бронзовий призер Олімпійських ігор з художньої гімнастики Ганна Різатдінова поділилися своїми враженнями від свого виступу, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

"Безумовно, був вантаж відповідальності. Після Олімпійських ігор Лондона, коли почалося нове чотириріччя, готуючись до нових Ігор, як перший номер команди, я розуміла, що повинна отримати медаль. Я зробила для цього максимум. Зараз віддала все, що можна – і час, і сили, і емоції ", – каже Ганна.

"Величезне спасибі всій команди, всій нашій країні, мене боліла. Я відчувала, що Україна була сьогодні зі мною до останнього вправи. Коли виходила на останній вид – вправу зі стрічкою, я розуміла, що в принципі можу бути третьою. Але у нас такий підступний вид спорту, якщо б я допустила хоч одну помилку – "бронзи" не було. Довірилася Богові, робив свою роботу і слава Богу, що вийшло!", – додала вона.

Раніше українська спортсменка Ганна Різатдінова здобула бронзову медаль в змаганнях з художньої гімнастики на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро.