УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Головні правила здорового способу життя

29/06/2018
Головні правила здорового способу життя

Напевно кожна людина хоче жити довго і щасливо. Але, на превеликий жаль, наш організм влаштований так, що людина вмирає від різних захворювань. Але боятися цього не варто, адже неможливо жити вічно. Однак можна продовжити своє життя, дотримуючись певних правил.

Всі знають, що заняття спортом надзвичайно корисні для нашого здоров'я. Тому ви повинні обов'язково почати займатися спортом. Наприклад, ви можете бігати вранці, ходити в басейн або тренажерний зал, підтягуватися на турнірі або просто робити зарядку. Однак тренування повинна тривати не менше 30 хвилин щодня.

Нам звідусіль твердять, що шкідливі звички негативно впливають на здоров'я людини. І це чиста правда. Тому лікарі настійно рекомендують позбутися шкідливих звичок.

Обов'язково змініть свій раціон харчування. Він повинен бути збалансованим. У вашому раціоні харчування повинні бути не тільки вуглеводи, а й білки, жири, а також мінерали та мікроелементи. Обов'язково включіть в свій раціон харчування свіжі овочі та фрукти, а також продукти, в яких міститься велика кількість клітковини. Не варто забувати про те, що харчуватися необхідно дрібно. Також щодня слід випивати не менше 2-х літрів води.

У кожної людини повинен бути міцний і повноцінний сон, який повинен тривати не менше 8 годин на добу. Під час сну організм поповнює свої енергетичні запаси, щоб ви були бадьорим весь наступний день.

Намагайтеся уникати стресових ситуацій, так як вони можуть негативним чином вплинути на ваше здоров'я.

Дотримуйтесь правил особистої гігієни: чистите зуби два рази в день, щодня приймайте душ і мийте голову. Бажано, щоб ви розуміли контрастний душ. Такий душ допомагає запобігти розвитку серцево-судинних захворювань.