УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Головний хуліган світового тенісу вщент розкритикував гру Світоліної

28/08/2018
Головний хуліган світового тенісу вщент розкритикував гру Світоліної

Семиразовий переможець турнірів серії Великого шолома, один з головних хуліганів світового тенісу, американець Джон Макінрой вщент розкритикував гру української тенісистки Еліни Світоліної, яка нині є "сьомою ракеткою світу", хоча донедавна наша співвітчизниця входила в топ-3 тенісисток у світовій першості.

"Вона не дотягує до тенісисток найвищого рівня саме на великих змаганнях. Не знаю, у фізичній підготовці справа або в психології, але під час вирішальних моментів великих турнірів їй явно чогось не вистачає, щоб успішно з ними справлятися. Крім того, вона недостатньо часто виграє очки на своїх подачах, що також може негативно позначатися на загальному психологічному стані ", – цитує Макінроя Sport.ua.

Легенда світового тенісу вважає, що бути в числі семи кращих тенісисток планети вже само по собі є великою відповідальністю і, можливо, саме це, на думку Макінроя, чинить на Світоліну додатковий тиск.

Нагадаємо, нещодавно найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна не без проблем вийшла до другого кола останнього в році турніру "Великого шолома" US Open. У першому раунді змагань Світоліна у трьох сетах обіграла американку Сачію Вікері (№79) – 6:3, 1:6, 6:1.