УКР
App for android App for apple

Гучна заява братів Кличко проти Тайсона Ф’юрі

03/06/2018
Гучна заява братів Кличко проти Тайсона Ф’юрі

Обидва брата відзначили перевагу Джошуа над «Циганським королем»

Екс-чемпіони світу Віталій і Володимир Кличко розкритикували поведінку після повертається в ринг британського боксера Тайсона Ф'юрі (25-0, 18 КО), порівнюючи його при цьому з нинішнім володарем чотирьох чемпіонських титулів Ентоні Джошуа (21-0, 20 КО). 

За словами Віталія, Ф'юрі – чемпіон світу хіба що з розмов, а ось Джошуа вже зовсім скоро стане справжньою легендою.

«Тайсон Ф'юрі – чемпіон світу з розмов, треш-току. Я бажаю йому всього найкращого, але те, що він робив, це на мій погляд шкодило всьому боксу. Прямо зараз Ентоні Джошуа – чемпіон світу. Зовсім скоро він стане світовою зіркою, а потім і легендою ».

Володимир, який на заході своєї кар'єри поступився і Ф'юрі, і Джошуа, більше зосередився на роздачі компліментів Ентоні.

«Я вірю, що Джошуа більш збалансований, сильний боєць. Останні роки він був активний, і у неї є талант поєднувати швидкість і міць. Як боксер він народився 29 квітня минулого року в Лондоні, коли витримав удар. Він встав, продовжив і виграв бій ».

Нещодавно Ф'юрі і Джошуа отримали виклик від колишнього суперника Віталія Кличка Мануеля Чарра (31-4, 17 КО).

Наступним суперником Ф'юрі стане албанець Сефер Сефер (23-1, 21 КО). Бій відбудеться 9 червня. Після цього британець хоче зустрітися з Шенноном Бріггсом (60-6-1, 53 КО), знищити Ентоні Джошуа (21-0, 20 КО) і розбити обличчя Тоні Білями (30-2-1, 20 КО).