Інші види спорту

Харківські велосипедисти завоювали 8 медалей у Львові

17/08/2015

1388244313_original-1300811384

За підсумками міжнародного турніру з велосипедного спорту на треку «Гран-Прі Галичини», участь в якому взяли близько 150 спортсменів з України, Білорусі, Азербайджану, Литви, Польщі та Болгарії, харківські велогонщики завоювали 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Двома золотими медалями відзначився Андрій Винокуров, який був першим в дисциплінах гіт 1000 метрів з місця і кейріне. Також він завоював «срібло» в спринті. У змаганнях серед жінок перемогу в дисципліні гіт 500 метрів завоювала Олена Старикова. Також на рахунку харків'янки – «срібло» в спринті та бронзова медаль в кейріне.

Ще одне «золото» виборов Олександр Мащенський в парній гонці разом з Андрієм Чернявським з Вінницької області. Бронзова медаль є й на рахунку Андрія Варяниці в дисципліні гіт 1000 метрів з місця. Цей турнір є рейтинговим, і його результати будуть враховуватися при відборі на Кубок світу, який стартує в листопаді цього року, повідомляє Корупція інфо з посиланням на прес-службу ХОДА.