УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Хоч і зірок накупив: клуб АПЛ опинився на межі банкрутства

28/03/2018
Хоч і зірок накупив: клуб АПЛ опинився на межі банкрутства

Вест Бромвіч Альбіон у пошуках грошей

Виконавчий директор Вест Бромвіча Марк Дженкінс розповів про проблеми всередині клубу.

Марк Дженкінс заявив Sky Sports, що Вест Бромвіч має проблеми з фінансуванням через неправильну політику клубу.

"Нас очікують величезні фінансові втрати. Зарплати, трансферні та орендні суми знаходяться на рекордному рівні, і ми знаходимось на дні турнірної таблиці АПЛ.

Зізнаюсь чесно, коли я повернувся, я був шокований деякими рішеннями, які були прийняті за час моєї відсутності в клубі.

Якби я залишився в Вест Бромвічі в 2016 році, ми би побудували конкурентоспроможну команду, я би приймав інші рішення.

Я повернувся і можу вас запевнити, що ліміт досягнутий. Ми не маємо грошей навіть на зарплати", – сказав Дженкінс.

Нагадаємо, що кольори Вест Бромвіча захищають такі відомі футболісти, як Деніел Старрідж, Гжегож Криховяк та Гарет Баррі, у яких зарплата достатньо висока.

 

Відомо, що Алан Пардью залишиться головним тренером "дроздів".

Нагадаємо, ФК Рекреатіво незабаром повинен позбутися боргів, що допоможе клубу змінити власника і не опинитися під загрозою зникнення.

Міська Рада Уэльвы найближчим часом має сплатити всі борги футбольного клубу, який після цього буде проданий компанії Eurosamop за один євро, повідомляє AS.

Інтерес в тому, що Рекреатіво є найстарішим футбольним клубом Іспанії. Він був заснований 23 грудня 1889 року — на 10 років раніше Барселони і на 13 років раніше Реала.

Ще в сезоні 2008/09 Рекреатіво виступав у Прімері, проте через серйозні фінансові проблеми зараз змушений грати у Сегунді B. Всього в іспанській Примері команда провела 5 сезонів. Найкращим досягненням є 8 місце в сезоні 2006/2007.