Допінг-тест спортсмена дав позитивний результат на фенотерол

У вівторок, 20 лютого, нападник збірної Словенії і російського Нафтохіміка Жига Єгліч офіційно був визнаний винним у вживанні допінгу, через що він пропустить залишок Олімпіади.

Міжнародний спортивний суд у Лозанні відкрив справу проти 29-річного гравця, чий допінг-тест дав позитивний результат на фенотерол, повідомляється на офіційному сайті CAS.

Рішення по справі Єгліча, який повинен залишити олімпійське селище протягом доби, буде винесено після Олімпіади.

Відзначимо, що Словенія сенсаційно обіграла збірну США в груповому турнірі Олімпіади-2018 – 3:2 в овертаймі. До третього періоду словенці поступалися супернику з рахунком 0:2.

Героєм зустрічі став форвард нижегородського Торпедо Ян Муршак, який зрівняв рахунок на передостанній хвилині основного часу і закинув шайбу в овертаймі. Також за балканську команду точним кидком відзначився Ян Урбас. У складі американців шайби в активі Брайана О'Нілла і Джордана Гринуея.

Група B

США – Словенія – 2:3 ОТ (1:0, 1:0, 0:2, 0:1)

Шайби: О'Нілл – 1 (Рой, Донато), 17:44 – 1:0. Грінуей – 1 (О'нілл, Сангвінетті), 32:57 – 2:0. Урбас – 1 (Грегорц, Відмара), 45:49 – 2:1. Муршак – 1 (Грегорц, Верліц), 58:23 – 2:2. Муршак – 2 (Тичар, Урбас), 60:38 – 2:3.