УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Хто переможе? Суперкомп’ютер спрогнозував хід чемпіонату з футболу

06/07/2018
Хто переможе? Суперкомп’ютер спрогнозував хід чемпіонату з футболу

Група з 18 аналітиків найбільшого швейцарського фінансового холдингу UBS провела 10,000 симуляцій і розрахувала шанси збірних на перемогу в чемпіонаті світу з футболу-2018. Фахівці, використовуючи потужний комп'ютер в країні, прийшли в висновку, що перемогу в турнірі добуде збірна Німеччини.

На думку аналітиків "срібло" мундіалю добуде Бразилія. Бронзові нагороди поїдуть до Іспанії.

Господиня турніру, Росія, займе 13-е місце відразу за Італією. Незважаючи на те, що Буффон і компанія сенсаційно пролетіли повз ЧС-2018, аналітики вирішили розрахувати гіпотетичні шанси і для "Скуадри Адзурри".

Популярне: Протистояння триває: Роналду зганьбився перед Мессі

Суперкомп'ютер одного з американських банків спрогнозував подальший хід чемпіонату світу з футболу.Згідно з розрахунками, в фіналі зустрінуться збірні Бразилії та Хорватії. Переможуть південноамериканці. По дорозі до фіналу хорвати переможуть збірні Росії і Англії.

Цей же комп'ютер намагався розрахувати події попереднього чемпіонату світу. Тоді, за його розрахунками, в фіналі повинні були зустрітися збірні Німеччини і Бразилії. Ці команди зустрілися в півфіналі. Німці розгромили бразильців 7: 1.