Знаменитий півзахисник продовжить кар'єру в Китаї

В останні тижні стало ясно, що півзахисник не має наміру залишатися в каталонській команді і залишить Барселону після завершення сезону.

Проте залишалися питання з китайським клубом, в який Іньєста перейде. Повідомляється, що вибір Андреса упав на Чунцин Лифань, який запропонував 33-річному футболістові договір на три роки.

Про звільнення Іньєсти повинні офіційно повідомити вже наступного тижня.

У нинішньому сезоні вихованець "Барселони" провів 37 матчів, забив 1 гол і зробив 2 результативні передачі.

10 квітня в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Рома на "Стадіо Олімпіко" приймала Барселону. Перша гра завершилася на користь "блаугранас" з рахунком 4:1, тому Ромі потрібно було відіграватися і забивати як мінімум три голи. І це команді Еусебіо Ді Франческо вдалося зробити.

Спочатку на 6-й хвилині Едін Джеко вивів римлян вперед і "джаллороссі" вдалося утримати рахунок до перерви. У другій половині зустрічі, також продовжуючи грати у два форварди (Едін Джеко – Патрик Шик), римляни вміло пресингували і підганяли Барсу до своїх воріт. У підсумку Джеко заробив пенальті, який реалізував Даніеле Де Россі. За десять хвилин до кінця основного часу Костас Манолас вдало пробив головою після подачі кутового і зробив рахунок 3:0 на користь Роми, що її повністю влаштовувало.

Барселона влаштувала шквал атак, Ліонель Мессі зробив все можливе, щоб забити гол, але цей вечір був за Ромою. 3:0 – перемога "вовчиці"!

Цікаво, що в першому матчі Манолас і Де Россі на "Камп Ноу" забили в свої ворота. Також не варто забувати, що в тому році подібне чудо сотворила Барселона, яка обіграла вдома ПСЖ (6:1). І ще варто додати, що в фіналі Кубка Європейських чемпіонів 1983/1984 у фіналі грали Ліверпуль і Рома (1:1, 4:2 по пенальті).