УКР
App for android App for apple

Келл Брук повернувся в топ-3 рейтингу WBC

16/08/2018
Келл Брук повернувся в топ-3 рейтингу WBC

Колишній чемпіон світу в середній вазі Келл Брук (37-2) в березні перервав серію з двох поразок поспіль, здобувши перемогу над Сергієм Рябченко (29-3), що стало для нього дебютом в напів середній вазі.
Тріумф над Рябченко приніс "Особливому" пояса WBC Silver, який гарантує лідируючу позицію в гонці за титулом чемпіона світу, проте минулого місяця британець був позбавлений "срібного" чемпіонства і видалений з рейтингів Всесвітньої Боксерської Ради через те, що не продовжив свою участь в антидопінговій програмі.

Брук виправив це прикре непорозуміння і знову розташувався на 3-му рядку рейтингу середньої ваги WBC. Таким чином, вище Келлі стоять тільки кубинський лівша Ерісланді Лара і представник США Джуліан Уілліамс, а чемпіоном є Джермелл Чарлі.

Нагадаємо, що Брук мав зустрітися з Брендоном Куком в андеркарді бою Джозефа Паркера проти Ділліан Уайта, але знявся з поєдинку з огляду на травми, отриманої в процесі підготовки. Таким чином, сам Келл і його команда, найімовірніше, будуть наполягати на титульному бою.