Коли Шевченко не розраховує: Селезньов зайнявся хокеєм

Форвард таранного типу перебуває  в розташуванні національної команди з хокею

Футбольний агент Іван Пироженко, який представляє інтереси Євгена Селезньова, поділився фотографією з тренування збірної України з хокею, в якій брав участь його клієнт.

«Після Зимової Олімпіади в українському спорті з'явилася велика конкуренція. Якщо не беруть у збірну України по футболу, забирають у збірну з хокею. Євген Селезньов у розташуванні збірної України з хокею. Талановита людина талановита у всьому», – написав Пироженко.

Нагадаємо, Селезньов, який грає в Туреччині за клуб Акхісар Беледіє, не викликаний у збірну України з футболу на спаринги з Саудівською Аравією і Японією.

Нагадаємо, український форвард Акхісар Беледіє Євген Селезньов відзначився забитим голом у матчі 26 туру Суперліги Туреччини против Генчлербірлігі (1:1).

32-річний Селезньов почав поєдинок зі стартових хвилин, а на 44-й хвилині забив перший гол у поєдинку, відкривши рахунок у матчі.

Команда українця не втримала переможний рахунок і пропустила гол на 90-й хвилині. Матч завершився внічию 1:1.

На рахунку українського форварда вже 7 голів і 2 результативні передачі в 13 матчах у складі турецького клубу. Також на рахунку українця два забитіх м'яча за Карабюкспор у поточному сезоні.