УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Колишній форвард “Динамо” Мілевський може продовжити свою кар’єру в Угорщині

29/08/2018
Колишній форвард “Динамо” Мілевський може продовжити свою кар’єру в Угорщині

Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Артем Мілевський днями може стати гравцем угорського клубу «Кишварда», повідомляє Трибуна. Якщо це станеться, то Угорщина стане сьомою країною, в якій довелося пограти Артему за свою спортивну кар'єру.

Нагадаємо, що після відходу з київського «Динамо» Мілевський ніде надовго не затримувався. Він пограв в Туреччині ( «Газіантепспор»), Хорватії ( «Хайдук»), Румунії ( «Конкордія») і Росії ( «Тосно»). Останнім часом уродженець Мінська виступав на батьківщині, захищав кольори «Динамо» з Бреста. Однак через конфлікт з тренером Мілевський знову став безробітним.

Новий притулок він може знайти в угорському клубі «Кишварда». Ця команда є новачком вищого дивізіону і поки що займає передостаннє місце в турнірній таблиці. При цьому в її складі виступають відразу четверо українських футболістів – Темур Парцванія, Роман Карасюк, Тарас Мельник та Антон Шиндер. Найбільш відомий з них Шиндер, який свого часу грав в «Таврії» і «Шахтарі», а також викликався в збірну України. Так що 33-річному Мілевському буде набагато легше адаптуватися в «Кишварда», з такою-то кількістю земляків в команді.