УКР
App for android App for apple

Колишнього чемпіона з боксу забили на смерть камінням за злодійство

03/08/2018
Колишнього чемпіона з боксу забили на смерть камінням за злодійство

10 років тому південноафриканець Манелісі "Leli" Мбіласе (11-4-1, 2 КО) став чемпіоном країни, а минулої п'ятниці, 27 липня, його життя обірвалося найжорстокішим чином.
Боксера забили камінням розгнівані жителі району NU3 в селищі Мдантсані, передмісті Іст-Лондона (ПАР), пишуть місцеві ЗМІ.

Причина суду Лінча над 42-річним колишнім боксером, який не виходив в ринг дев'ять років, полягає в тому, що місцеві жителі вважали Мбіласе лідером банди з сусіднього району NU1, яка грабувала приміські поїзди.

На день інциденту його звинуватили в пограбуванні двох жінок, які їхали на роботу. Згідно з розповіддю жертв, Манелісі і двоє інших чоловіків наставили на них ножі та забрали сумки. Місцеві жителі прокинулися о шостій ранку через крики жінок про допомогу. Розгнівані люди не змогли наздогнати двох злодіїв, але ось Манелісі знайшли в заростях буша, коли він намагався переодягнутися і заховати викрадену сумку.

За словами очевидців почалося побиття, людей "найбільше розлютило те, що ці злодії грабували людей на чужому районі". Більшість нападників були жінками. Внаслідок побитого зловмисника завантажили в тачку і притягли його під місцеву мерію "для науки іншим".

Побитого екс-боксера поліцейські і медики ледве "відбили" у людей, які збиралися облити його бензином і спалити, і забрали в лікарню, де він помер.

Брат померлого заявив, що той пристрастився до наркотиків і "дбав тільки про те, щоб отримати нову дозу".

"Тепер, коли ми почали чинити опір, ми будемо і далі їх бити, тому що втомилися боятися по дорозі на роботу і з неї", – заявила одна з місцевих мешканок.