УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Колишнього віце-президента ФІФА засудили до 9 років в’язниці

30/08/2018
Колишнього віце-президента ФІФА засудили до 9 років в’язниці

Хуан Анхель Напоута був визнаний винним за підсумками розслідування справи про корупцію

Бруклінський суд в Нью-Йорку виніс вирок відносно колишнього віце-президента ФІФА Хуана Анхеля Напоута, який раніше був визнаний винним за підсумками розслідування справи про корупцію.

Футбольний чиновник був засуджений до дев'яти років в'язниці. Крім того, парагваєць буде оштрафований на 1 млн доларів і суд конфіскує у нього 3,3 млн.

Раніше стало відомо, що до чотирьох років тюремного ув'язнення був засуджений екс-президент Асоціації футболу Бразилії Хосе Марія Марін, який також був викритий в корупції. Марін був фігурантом масштабної справи про розслідування корупції у ФІФА і одним з семи представників організації, заарештованих у швейцарському Цюріху в 2015 році.

Раніше повідомлялося, що Катар в обхід правил ФІФА звертався до екс-агентів ЦРУ і піар-компаній для того, щоб дискредитувати своїх конкурентів на виборах країни-господині ЧС-2022.

Нагадаємо, що колишній чиновник ФІФА вимагав у Катару 80 мільйонів доларів за голос при виборі господаря ЧС-2022. Обвинувачений влітку 2014 помер через серцеву недостатність.

Також стало відомо, що 10-річній дочці члена ФІФА перерахували 2 млн доларів перед голосуванням по ЧС в Катарі.